Strona główna Struktura organizacyjna Kurator Okręgowy i Zastępca
Kurator Okręgowy i Zastępca PDF Drukuj artykuł

 

Kurator Okręgowy 
 

Hanna Winkel

Dane kontaktowe:
ul. Erwina Kruka 44 A
10-543 Olsztyn
Pokój numer: 413
tel. (89) 521- 61 - 48
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek - piątek
9.00 - 14.00

Zakres działania:
Kurator Okręgowy odpowiada przed Prezesem Sądu Okręgowego za funkcjonowanie kuratorskiej służby sądowej w okręgu, a także sprawuje w jego imieniu nadzór administracyjny nad tą służbą.

  • Ustawa o kuratorach sądowych z dnia 27 lipca 2001 roku (Dz.U.Nr 98, poz 1071 z póź. zm.).


Kurator Okręgowy sprawuje nadzór merytoryczny nad wykonywaniem przez kuratorów sądowych orzeczeń w sprawach karnych.  


Zastępca Kuratora Okręgowego 

Iwona Hatowska 

Dane kontaktowe:

ul. Erwina Kruka 44A
10-543 Olsztyn
Pokój numer: 413
tel. (89) 521- 61-49
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek- piątek
9.00 - 14.00

Zakres działania:
Sprawuje nadzór merytoryczny nad wykonywaniem przez kuratorów rodzinnych orzeczeń w sprawach rodzinnych i nieletnich.
Zastępuje Kuratora Okręgowego.  

Sprawozdania z wizytacji i lustracji kuratorskiej służby sądowej przeprowadzane przez Kuratora Okręgowego i Zastępcę Kuratora Okręgowego Sądu Okręgowego w Olsztynie w sądach rejonowych okręgu olsztyńskiego:

Protokół z lustracji I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej Sądu Rejonowego w Kętrzynie przeprowadzonej 17-20 stycznia 2017 r.

Protokół z lustracji I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej Sądu Rejonowego w Mrągowie przeprowadzonej 10 lutego 2017 r.

Protokół z kontroli Ośrodka Kuratorskiego Nr 1 przy Sądzie Rejonowym w Mrągowie przeprowadzonej 9 lutego 2017 r.

Protokół z kontroli Ośrodka Kuratorskiego Nr 1 przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie przeprowadzonej 23 lutego 2017 r.

Protokół z kontroli - wizytacji Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykpnującego orzeczenia w sprawach karnych Sądu Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim przeprowadzonej w dniach 8-31 marca 2017 r.

Protokół z kontroli - lustracji Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykpnującego orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich Sądu Rejonowego w Bartoszycach -przeprowadzonej w dniu 3 marca 2017 r.

Protokół z wizytacji Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich Sądu Rejonowego w Biskupcu przeprowadzonej w dniach 10-21 kwietnia 2017 r.

Sprawozdanie z kontroli-wizytacji I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach karnych Sądu Rejonowego w Biskupcu w dniach 10-28 kwietnia 2017 r.

Sprawozdanie z lustracji Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich w Sądzie Rejonowym w Giżycku przeprowadzonej w dniu 15 maja 2017 r.

Sprawozdanie z lustracji I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach karnych w Sądzie Rejonowym w Mrągowie przeprowadzonej w dniach 12-19 maja 2017 r.

Sprawozdanie z wizytacji Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich w Sądzie Rejonowym w Lidzbarku Warmińskim przeprowadzonej w dniach 8-23 marca 2017 r.

Sprawozdanie z wizytacji Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich w Sądzie Rejonowym w Piszu przeprowadzonej w dniach 24 maja - 6 czerwca 2017 r.

Sprawozdanie z kontroli-wizytacji Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach karnych w Sądzie Rejonowym w Piszu przeprowadzonej w dniach 24 maja -21 czerwca 2017 r.

Sprawozdanie z lustracji Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach karnych w Sądzie Rejonowym w Giżycku przeprowadzonej w dniach 27 czerwca - 5 lipca 2017 r.

Sprawozdanie z lustracji Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach karnych w Sądzie Rejonowym w Szczytnie przeprowadzonej w dniach 12-20 lipca 2017 r.

Sprawozdanie z lustracji Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich w Sądzie Rejonowym w Kętrzynie przeprowadzonej w dniach 31 sierpnia - 6 wrzesnia 2017 r.

Sprawozdanie z lustracji Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach karnych w Sądzie Rejonowym w Nidzicy przeprowadzonej w dniach 18-25 września 2017 r.

Sprawozdanie z lustracji Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich w Sądzie Rejonowym w Nidzicy przeprowadzonej w dniach 3-5 października 2017 r.

Sprawozdanie z lustracji Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach karnych w Sądzie Rejonowym w Bartoszycach przeprowadzonej w dniach 19 października - 7 listopada 2017 r.

Sprawozdanie z lustracji I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich w Sądzie Rejonowym w Szczytnie - przeprowadzonej w dniach 6-13 listopada 2017 r.

Sprawozdanie z lustracji I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej wykonującego orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich w Sądzie Rejonowym w Olsztynie - przeprowadzonej w dniach 4-11 grudnia 2017 r.

 


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.
 

UWAGA !

Zmiana nazwy ulicy siedziby Sądu Okręgowego w Olsztynie
z Dąbrowszczaków na Erwina Kruka


Sąd Okręgowy w Olsztynie - numery kontaktowe:


Czy chcesz wypełnić ankietę satysfakcji klienta ?

Tak Nie