Strona główna K O M U N I K A T Y Rzecznika Prasowego Karty wstępu na proces Jacka W.
Karty wstępu na proces Jacka W. PDF Drukuj artykuł


Informujemy, że z uwagi na duże zainteresowanie udziałem w procesie Jacka W., oskarżonego o udział w porwaniu i dokonanie zabójstwa, zapadła decyzja o wprowadzeniu kart wstępu dla dziennikarzy i publiczności.

Karty wstępu będą obowiązywały na najbliższe terminy rozprawy w dniach: 27 lutego 2018 r. na godz. 10 oraz 28 lutego 2018 r. na godz. 10. W tych dniach proces będzie się toczył w sali rozpraw nr 36 w Sądzie Okręgowym w Olsztynie, przy ul. Erwina Kruka 44 A.

Powyższa decyzja podyktowana jest względami techniczno-organizacyjnymi z faktu, że spodziewamy się wielu osób chętnych do uczestnictwa w rozprawie, podczas gdy pojemność sali jest ograniczona do 40 miejsc, po równo dla publiczności i dziennikarzy.

Karty wstępu będą obowiązywały na dany dzień rozprawy i będą wydawane przez pracowników ochrony Sądu w dniu rozprawy, aż do wyczerpania limitu miejsc. Oznacza to, że przepustki na pierwszy wskazany wyżej termin rozprawy będą wydawane we wtorek 27 lutego 2018 r. w godzinach 7 – 9.30, a na kolejny dzień rozprawy w środę 28 lutego 2018 r. w godzinach 7 – 9.30. Należy zgłosić się po nie osobiście do okienka, umiejscowionego po prawej stronie bezpośrednio po wejściu do budynku Sądu Okręgowego w Olsztynie.

Jednocześnie informujemy, że nie przewidujemy możliwości wcześniejszej rezerwacji przepustek telefonicznie lub mailowo.

Z góry przepraszamy za niedogodności oraz uprzejmie prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Sędzia Sądu Okręgowego w Olsztynie
Olgierd Dąbrowski - Żegalski
Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego w Olsztynie
Olsztyn, dnia 23 lutego 2018 r. 


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.