Strona główna Aktualności Wybitna prawniczka z wykładem w olsztyńskim sądzie
Wybitna prawniczka z wykładem w olsztyńskim sądzie PDF Drukuj artykuł


Prof. Ewa Łętowska, pierwsza polska rzecznik praw obywatelskich oraz sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku, wygłosi wykład w siedzibie Sądu Okręgowego w Olsztynie.

Wykład profesor nauk prawnych Ewy Łętowskiej, zatytułowany „Demokratyczne państwo prawa – pytania i wątpliwości”, odbędzie się w piątek 15 czerwca 2018 r. o godz. 10 w sali konferencyjnej Sądu Okręgowego w Olsztynie.

Wydarzenie jest współorganizowane przez Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA Oddział Terenowy w Olsztynie, Sąd Okręgowy w Olsztynie oraz portal StandardyPrawa.pl. Na wykład zaprosiliśmy przedstawicieli olsztyńskiego środowiska prawniczego, w tym sędziów, prokuratorów, adwokatów, radców prawnych oraz studentów Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.

Dziennikarzy zainteresowanych udziałem w powyższym wydarzeniu z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie obecności drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie pod nr 507 094 519 najpóźniej w dniu 14 czerwca 2018 r.  do godz. 12.

Sędzia Sądu Okręgowego w Olsztynie
Olgierd Dąbrowski – Żegalski
Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego w Olsztynie
Olsztyn, dnia 8 czerwca 2018 r.

 


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.