Strona główna Ogłoszenia sądowe Oferty pracy Archiwum II etap konkursu na stanowisko urzędnicze na umowę na czas określony (w celu zastępstwa pracownika)
II etap konkursu na stanowisko urzędnicze na umowę na czas określony (w celu zastępstwa pracownika) PDF Drukuj artykuł

Olsztyn, 4 lutego 2019 r.

K-1100-1/19

Z a w i a d o m i e n i e

 

dot. II etapu konkursu na stanowisko urzędnicze na umowę na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy w Sądzie Okręgowym w Olsztynie

W związku z ogłoszeniem Dyrektora Sądu Okręgowego w Olsztynie z dnia 2 stycznia 2019 r. dotyczącym konkursu na stanowisko urzędnicze na umowę na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy w Sądzie Okręgowym w Olsztynie, Komisja konkursowa zawiadamia, że po przeprowadzeniu w dniu 4 lutego 2019 roku selekcji wstępnej zgłoszeń kandydatów pod kątem spełnienia wymogów formalnych ustaliła, że do II etapu – praktycznego sprawdzianu umiejętności – zakwalifikowani zostali następujący kandydaci:

  1. Majewska Dominika
  2. Rewers Patryk
  3. Rosiński Daniel
  4. Sikora Sandra

II etap konkursu – praktyczny sprawdzian umiejętności – odbędzie się w dniu 12 lutego 2019 r. w siedzibie Sądu Okręgowego w Olsztynie, przy ulicy Dąbrowszczaków 44A, sala 503 (V piętro) o godziny 9.00.

Kandydaci powinni posiadać przy sobie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem.

                                                                                              Komisja konkursowa


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.