Strona główna Ogłoszenia sądowe Oferty pracy Ogłoszenia III etap konkursu na stanowisko urzędnicze na umowę na czas określony (p.o. inspektora)
III etap konkursu na stanowisko urzędnicze na umowę na czas określony (p.o. inspektora) PDF Drukuj artykuł

Olsztyn, 10 września 2019 r.

K-1100-25/19

Z a w i a d o m i e n i e

 

dot. III etapu konkursu na stanowisko urzędnicze (p.o. inspektora) na umowę na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy w Oddziale Administracyjnym Sądu Okręgowego w Olsztynie

W związku z ogłoszeniem Dyrektora Sądu Okręgowego w Olsztynie z dnia 13 sierpnia 2019 r. dotyczącym konkursu na stanowisko urzędnicze na umowę na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy w Sądzie Okręgowym w Olsztynie, Komisja konkursowa zawiadamia, że po przeprowadzeniu w dniu 10 września 2019 roku II etapu konkursu – praktycznego sprawdzianu umiejętności - do III etapu zakwalifikowani zostali następujący kandydaci:

  1. Grabińska Marta
  2. Obrębski Piotr
  3. Orzechowska Karolina
  4. Rosiński Daniel

III etap konkursu odbędzie się w dniu 23 września 2019 roku w siedzibie Sądu Okręgowego w Olsztynie, przy ulicy Dąbrowszczaków 44A, sala 505 (V piętro) o godziny 10.00.

Kandydaci powinni posiadać przy sobie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem.

                                                                                              Komisja konkursowa


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.