Strona główna K O M U N I K A T Y Rzecznika Prasowego Rzecznik Prasowy ds. cywilnych dziękuje za współpracę
Rzecznik Prasowy ds. cywilnych dziękuje za współpracę PDF Drukuj artykuł


Sędzia Agnieszka Żegarska w dniu 31 grudnia 2019 r. złożyła rezygnację z funkcji Rzecznika Prasowego ds. cywilnych Sądu Okręgowego w Olsztynie.

Sędzia Agnieszka Żegarska pełniła funkcję Rzecznika Prasowego ds. cywilnych Sądu Okręgowego w Olsztynie od dnia 14 listopada 2012 r., natomiast w dniu 31 grudnia 2019 r. z powodów osobistych zrezygnowała z pełnienia tej funkcji.

Kierownictwo Sądu Okręgowego w Olsztynie przyjęło rezygnację sędzi Agnieszki Żegarskiej, składając jednocześnie na jej ręce serdeczne podziękowania za wzorowe pełnienie funkcji rzecznika prasowego, ponadprzeciętne zaangażowanie i sumienność w realizowaniu związanych z powierzoną funkcją zadań, rzetelne i profesjonalne kontakty z mediami, formułowanie wypowiedzi i komunikatów w sposób nie tylko profesjonalny, ale także zrozumiały dla szerokiej opinii publicznej.

Sędzia Agnieszka Żegarska wszystkim z Państwa – przedstawicielom radia, telewizji, prasy oraz portali internetowych dziękuje za wieloletnią bardzo dobrą i owocną współpracę, a w szczególności za relacje oparte na wzajemnym zaufaniu, szacunku i zrozumieniu.

Do chwili wyboru nowego Rzecznika Prasowego ds. cywilnych Sądu Okręgowego w Olsztynie jego obowiązki będzie pełnił dotychczasowy Rzecznik Prasowy ds. karnych Sądu Okręgowego w Olsztynie sędzia Olgierd Dąbrowski-Żegalski.

Sędzia Sądu Okręgowego w Olsztynie
Olgierd Dąbrowski-Żegalski
Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego w Olsztynie
Olsztyn, dnia 31 grudnia 2019 r.


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.