Strona główna Ogłoszenia sądowe Zamówienia Publiczne Rozeznanie rynku Oszacowanie kosztów realizacji zmówienia publicznego na dostawę foteli obrotowych
Oszacowanie kosztów realizacji zmówienia publicznego na dostawę foteli obrotowych PDF Drukuj artykuł

Sąd Okręgowy w Olsztynie, jako Zamawiający planuje udzielenie zamówienia publicznego na dostawę foteli obrotowych do Sądu Okręgowego w Olsztynie oraz podległych sądów funkcjonalnych, zgodnie z załączonymi dokumentami.

W celu oszacowania kosztów realizacji zamówienia, Zamawiający zaprasza Wykonawcę do przedstawienia kalkulacji kosztów zawierającej ceny netto i brutto w złotych.

Zamawiający prosi o przesłanie kalkulacji kosztów realizacji zamówienia, na formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 4 do zaproszenia, w terminie do 29 kwietnia 2021 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zamawiający informuje, że przedmiotowe zaproszenie nie stanowi ofert w rozumieniu art. 66 KC ani też nie jest ogłoszeniem o zamówieniu w rozumieniu ustawy z dnia

11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 2019 ze zm.) i ma wyłącznie na celu rozeznanie rynku wśród firm działających w branży foteli obrotowych oraz uzyskanie wiedzy na temat szacunkowych kosztów związanych z planowanym udzieleniem zamówienia publicznego.

 

Załączniki:

Zaproszenie do rozeznania

Załącznik nr 1: opis przedmiotu zamówienia fotel typ 1

Załącznik nr 2: opis przedmiotu zamówienia fotel typ 2

Załącznik nr 3: wykaz lokalizacji dostaw

Załącznik nr 4: formularz ofertowy

 

Pytania i odpowiedzi


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.