Strona główna
Petycje 2021 PDF Drukuj artykuł

 

Petycja w sprawie podjęcia niezbędnych działań konsultacyjnych i szkoleniowych sędziów rodzinnych poprzez omówienie zjawiska alienacji i dyskryminacji jednego z rodziców.

 

Petycja w sprawie rozdystrybuowania materiałów z międzynarodowej konferencji nt. naprzemiennej opieki rodzicielskiej, która odbyła się w Strasburgu w dniach 22 - 23 listopada 2018 r.

 

Petycja o rozdystrybuowanie opracowania tematycznego Senatu RP OE-263 "Ocena wpływu opieki naprzemiennej na małoletnie dzieci i ich relacje z rodzicami" sporządzonego na potrzeby rozpatrywania petycji wielokrotnej "Stop Alienacji Rodzicielskiej"

 

Petycja w sprawie rozdystrybuowania wśród sędziów orzekających w sprawach rodzinnych, biegłych psychologów sądowych i specjalistów z opiniodawczych zespołów sądowych specjalistów oraz zawodowych kuratorów audycji video dotyczących alienacji rodzicielskiej opublikowanych na kanale YouTube pt. "Trudne relacje" oraz z audycji video dotyczących alienacji rodzicielskiej opublikowanych na kanale YouTube pt. "Zrozumieć relacje"


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.