Petycja o rozdystrybuowanie wśród sędziów orzekających w sprawach rodzinnych, biegłych psychologów sądowych i specjalistów z opiniodawczych zespołów sądowych specjalistów oraz zawodowych kuratorów rodzinnych materiałów z serwisu YouTube. PDF Drukuj artykuł

Petycja o rozdystrybuowanie wśród sędziów orzekających w sprawach rodzinnych, biegłych psychologów sądowych i specjalistów z opiniodawczych zespołów sądowych specjalistów oraz zawodowych kuratorów rodzinnych materiałów z serwisu YouTube.

 

W dniu 25 lipca 2021 r. do Prezesa Sądu Okręgowego w Olsztynie wpłynęła petycja w sprawie rozdystrybuowania wśród sędziów orzekających w sprawach rodzinnych, biegłych psychologów sądowych i specjalistów z opiniodawczych zespołów sądowych specjalistów oraz zawodowych kuratorów rodzinnych audycji video dotyczących alienacji rodzicielskiej opublikowanych na kanale YouTube pt. "Trudne relacje" oraz z audycji video dotyczących alienacji rodzicielskiej opublikowanych na kanale YouTube pt. "Zrozumieć relacje", której elektroniczne odwzorowanie znajduje się poniżej.

 

PETYCJA

ODPOWIEDŹ


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.