Sąd na długim dystansie PDF Drukuj artykuł

 

1 kwietnia 2015 r. w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM w Kortowie odbyła się ceremonia zakończenia kolejnej edycji biegowych zawodów City Trail w Olsztynie. W sześciu biegach, jakie od października 2014 r. do marca 2015 r. rozegrano na 5-kilometrowej trasie nad Jeziorem Długim uczestniczyło za każdym razem około czterystu biegaczy. Ekipa pracowników Sądu Okręgowego w Olsztynie, w większości żeńska, była najliczniejszą zorganizowaną grupą. Aż 28 osób wzięło udział w przynajmniej jednym biegu, kilkanaście ukończyło cztery biegi zyskując prawo do medalu za uczestnictwo. Dla wielu były to pierwsze w życiu medale sportowe.

Organizatorzy zawodów City Trail, które są rozgrywane w całej Polsce, za propagowanie biegania i zdrowego stylu życia specjalną plakietką wyróżnili Dyrektora Sądu Okręgowego w Olsztynie Rafała Turka.

26 kwietnia 2015 r. w Warszawie biegacze z olsztyńskiego sądu zmierzą się z jeszcze dłuższym dystansem. Kilkanaście osób pobiegnie na 10 kilometrów w zawodach wchodzących w skład Orlen Warsaw Marathon.

Sędzia Sądu Okręgowego w Olsztynie
Agnieszka Żegarska
Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego w Olsztynie

Olsztyn, 3 kwietnia 2015 r.

Drużyna SO

 


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.