Strona główna Informacje dla mediów Ważna informacja dla mediów
Ważna informacja dla mediów PDF Drukuj artykuł

 

Szanowni Państwo!

Ze względów techniczno-organizacyjnych uprzejmie prosimy informować kierowników sekretariatów odpowiednich wydziałów bądź pana Marcina Wojciechowskiego z obsługi medialnej rzeczników prasowych Sądu Okręgowego w Olsztynie ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 507 094 519) o swoim zamiarze udziału w interesującej Państwa rozprawie lub posiedzeniu w sprawie karnej lub cywilnej, w dniu poprzedzającym termin tej rozprawy lub posiedzenia.

Nasza prośba jest podyktowana troską o to, aby uniknąć kłopotliwej sytuacji, kiedy w rozprawie lub posiedzeniu chce uczestniczyć duża liczba przedstawicieli mediów, a sala rozpraw nie jest do tego przystosowana. Dzięki odpowiednio wcześniejszej informacji z Państwa strony, będziemy mieli czas wyznaczyć taką salę rozpraw, która zapewni odpowiedni komfort pracy zarówno sędziom, jak i dziennikarzom.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku niezapowiedzianej uprzednio wizyty dziennikarzy może zaistnieć konieczność ograniczenia liczby przedstawicieli mediów ze względów techniczno-organizacyjnych.


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.